Top
Czwartek, 15 kwietnia 2021

O M3M

AKTYWNY RODZIC TO PIĘKNE DZIECIŃSTWO

3000_7

 

„Maluchy3miasta i okolic” to przede wszystkim kolorowe, bezpłatne czasopismo poszerzone o portal rodzinny www.maluchy3miasta.pl

„Maluchy3miasta i okolic” to inicjatywa skierowana przede wszystkim do rodzin z dziećmi, ale także do wszystkich przyjaciół dziecięcego świata. Skupiamy się głównie na dzieciach w wielu 0-12 lat, ale nie ograniczamy się wiekiem, jeśli czytelnicy tego oczekują. Nasze czasopismo oraz portal polecamy głównie tym, dla których ważny jest harmonijny i zdrowy rozwój dziecka oraz jego szczęście. W centrum naszej uwagi są dzieci Trójmiasta i okolic oraz ich rodzice, którym pragniemy przedstawić wszystko to, co wiedzieć powinni, co warto jest poznać oraz co umili i ułatwi im codzienność. Ale naszym zakresem sięgamy szerzej, rośnie nam grono czytelników z województwa pomorskiego, jak również zyskujemy fanów poza granicami naszego województwa.

Pełnimy funkcję poradnika, odpowiadamy na rodzicielskie wątpliwości, podpowiadamy, jak konstruktywnie spędzić wolny czas z rodziną, polecamy ciekawe miejsca z naszego otoczenia, zaskakujemy ciekawostkami i dostarczamy rozrywki całej rodzinie. Wspólna rodzinna lektura naszego czasopisma integruje i bawi.

Zespół „Maluchów 3miasta i okolic” łączy jedno – wszyscy jesteśmy rodzicami, dlatego nasze pismo tworzymy z ogromnym zaangażowaniem i pasją. Dokładamy wszelkich starań, by nasze pismo było dobrym przyjacielem rodzin. Zapraszamy do współpracy sztab znakomitych lokalnych specjalistów, którzy dzielą się swoją fachową wiedzą, radzą, pomagają, uświadamiają i inspirują.

W jednym miejscu skupiamy wszelkie informacje o wydarzeniach w okolicy, miejscach wartych polecenia, przykłady zabaw i sposoby spędzenia czasu z dziećmi w Trójmieście i okolicach, porady specjalistów, przykłady zabaw dla dzieci, nie zapominamy o sposobach i miejscach relaksu dla taty i mamy. Ale nasza kreatywność i chęci są nieograniczone, możemy poruszać wiele innych tematów i dziedzin, które tylko zainteresują naszych trójmiejskich czytelników.

NASZ ZESPÓŁ

M3M-7625[1]

Małgorzata Tysarczyk-Darska

Twórca i Redaktor naczelna M3M

malgorzata@maluchy3miasta.pl

mama 14-letniej-Julki, 9-letniego Bartka i najmłodszego, 3- letniego Kuby. Pomysłodawczyni i twórca pierwszego czasopisma i portalu rodzinnego Trójmiasta „Maluchy3miasta i okolic”. Mama, żona, szef i … kobieta orkiestra. Czasopismo to realizacja marzeń jeszcze z czasów szkolnych. Kobieta kreatywna, z wykształcenia poligraf oraz magister finansów i bankowości. Z zamiłowania wydawca i dusza artystyczna,uwielbia tworzyć i czuje się spełniona, gdy tworzy, tylko doba jest wciąż za krótka. Kocha dzieci, rozmowy z mądrymi ludźmi i swoją rodzinę. Nie toleruje obłudy, krętactwa i dwulicowości. Wolny czas – to dobra książka, przestawianie mebli w domu, rodzinne wycieczki rowerowe oraz wyjazd za miasto lub do ukochanej Grecji. Nie zna zwrotu „nie da się”, uważa, że dla chcącego nic trudnego, tylko trzeba chcieć i dążyć do tego co się chce osiągnąć i się nie poddawać !

M3M-7501[1]

Katarzyna Panc

Kierownik działu reklamy M3M i z-ca redaktor naczelnej
katarzyna@maluchy3miasta.pl

mama 5-letniego Sebusia. Kobieta wiecznie uśmiechnięta, mama i żona. Zawodowo od 2005r związana z reklamą, również w portalu pomaga naszym partnerom w dziedzinie reklamy. Jej motto to, aby być szczęśliwym najpierw trzeba pokochać samego siebie i tego się trzyma. Czuje się spełniona patrząc na swoje dziecko i rodzinę, którym poświęca każdą wolną chwilę. Zawodowo realizuje się w pracy z klientem i jest tą szczęściarą, która w życiu zawodowym robi to co lubi. Uwielbia kontakt z ludźmi i nie potrafiłaby zamknąć się na nich. Jest bardzo szczera, nie lubi kłamstwa i uważa, że lepsza jest najgorsza prawda niż przysłowiowe „owijanie w bawełnę”. Aktywna uczestniczka biegów, również na maratonach, które dają jej poczucie wolności i przekraczania kolejnych barier. W taki sposób odpoczywa i ładuje akumulatory do dalszego działania również w M3M.

M3M-7566[1]

Magda Bukowska-Popek

Redaktor prowadzący / dziennikarz
magda@maluchy3miasta.pl

od jedenastu lat przede wszystkim mama. Córka Agata skutecznie zawładnęła jej sercem i wyobraźnią, zostawiając na szczęście sporo miejsca dla męża Jarka. Z wykształcenia pedagog i dziennikarz. Od dziesięciu lat pisze dla Trójmiejskich gazet i portali internetowych. Dla m3m przeprowadza rozmowy ze specjalistami zajmującymi się tematyką dziecięcą, odpytuje znanych mieszkańców Trójmiasta o ich doświadczenia rodzicielskie, sprawdza co nowego w ZOO oraz przygotowuje kolumny dla dzieci. Prywatnie wielka miłośniczka zwierząt. W jej do domu systematycznie pojawia się jakiś nowy mieszkaniec, zazwyczaj znaleziony w lesie lub na szosie. Uwielbia dobrą książkę – najlepiej przy herbacie, gry planszowe (i nie tylko) oraz robótki ręczne – od szydełkowania po prace remontowe. Największą pasją całej rodziny są podróże – koniecznie z plecakiem i bez rezerwacji…!

 

oraz zespół specjalistów!

 

© Copyright 2015 by maluchy3miasta. All Rights Reserved.