Top
Czwartek, 15 kwietnia 2021

Zajęcia dodatkowe dla dzieci

Adres

80-175 Gdańsk ul. Jabłoniowa 21/12

Telefon

607743863 , 731007408

Jesteśmy pierwszą akademią tańca i animacji stworzoną z myślą o dzieciach. Nasza działalność opiera się na edukacji artystycznej, na promowaniu aktywnego stylu życia, a przede wszystkim piękna i różnorodności tańca. Prowadzimy zajęcia muzyczno - ruchowe dla dzieci już od pierwszych miesięcy życia. Dla przedszkolaków mamy szeroką ofertę zajęć tanecznych, min.: balet, taniec z przyborem, hip-hop, taneczne podróże. cheerlederki, zumba czy zajęcia taneczne z językiem angielskim. Uczymy bawiąc, odkrywamy talenty. Zajmujemy się również kompleksową organizacją imprez, animacji dla dzieci - od urodzin, wesel po duże pikniki. Zapraszamy na zajęcia.
Adres

ul. Jaśkowa Dolina 36, Gdańsk

Telefon

881-071-077

Centrum Terapii Neurologopedycznej- CTN specjalizuje się w diagnozie i terapii dzieci z całościowymi zaburzeniami rozwoju, opóźnionym rozwojem mowy, afazją, niedosłuchem, a także dorosłych z afazją. Centrum Terapii Neurologopedycznej świadczy usługi w zakresie diagnozy i terapii logopedycznej/ neurologopedycznej, terapii ręki, stymulacji odruchów ustno- twarzowych wg dr S. Masgutowej. Ponadto, prowadzimy zajęcia grupowe stymulujące rozwój językowy dzieci, a także grupową i indywidualna naukę języka migowego.
Adres

ul. Druskiennicka 46, 81-533 Gdynia

Telefon

513-123-321

Iglarki to ręcznie robione zabawki dla dzieci, bawełniane maskotki, ekologiczne szmacianki, antyalergiczne misie, przyjazne dziecku przytulanki. W naszym iglarkowym domu mieszkają: flamingi, gąski i kury, kotki, króliki, liski, małpki, misie, myszki …. jest nas tam całkiem sporo. Nasza pracownia prócz zabawek tworzy również bawełniane ubranka dla dzieci z najwyższej klasy tkanin. Są to bluzy, spodnie, czapki i kominy, które wykonujemy z grubej bawełny dresowej. Projektujemy antyalergiczne dekoracje do pokoju dziecięcego. A wszystko to powstaje z pasji tworzenia dla Najmłodszych. Wszystkie zdjęcia produktowe dołączone do tego wpisy zostały wykonane przez AM-STUDiO fotografia ślubna i reklamowa i są własnością autora. Wykorzystywanie i powielanie ich bez uzyskania zgody jest zabronione.
Adres

Polska 1 81-339 Gdynia

Telefon

+48 58 623 31 79 lub +48 58 670 41 50

Misją Muzeum Emigracji w Gdyni jest opowiadanie o losach milionów zarówno anonimowych ludzi, jak i tych sławnych, których nazwiska pojawiają się w kontekście wielkich osiągnięć naukowych, sportowych, biznesowych i artystycznych. Ambicją tej instytucji jest przybliżanie ich osiągnięć Polakom w kraju, a jednocześnie zachęcanie do wzajemnego poznania się rodaków żyjących w Polsce i za granicą. Dzięki projektom o charakterze edukacyjnym i kulturalnym Muzeum jest miejscem spotkań i dyskusji. W sposób szczególny zobowiązuje do tego najlepszy z możliwych adresów – ul. Polska 1.
Adres

Nowe Pole 1B, 82-310 Elbląg

Telefon

55 615 10 85

Kompleks Gastronomiczno-Rekreacyjny Nowa Holandia znajduje się przy drodze ekspresowej S7 na trasie Gdańsk - Warszawa. Powierzchnia kompleksu wynosi około 64ha, na tym terenie znajduje się unikalna sieć sztucznych kanałów o łącznej długości wynoszącej około 13km, Grill Bar, Restauracja, Sala Weselna oraz otwarty w 2013 roku Rodzinny Park Rozrywki. Obecnie Park zajmuje powierzchnię około 22ha. Obszar Parku jak i ilość atrakcji z roku na rok systematycznie będzie zwiększana. Rodzinny Park Rozrywki Nowa Holandia to doskonałe miejsce na wycieczki szkolne, zarówno te rekreacyjne jak i edukacyjne, na terenie Parku znajdują się unikalne obszary przyrodnicze, ścieżka edukacyjna o tematyce ekologicznej, replika osady wikingów oraz liczne atrakcje rozrywkowe.
Adres

ul. Borowikowa 27/29, 81-080 Gdynia (firma nie posiada placówki jako takiej — wszystkie spotkania organizacyjne, podpisywanie umów, jak i same zajęcia odbywają się w miejscach wskazanych przez klientów)

Telefon

608 713 655

Angielski i hiszpański w Twoim domu. Nie trać czasu na dojazdy do szkół językowych — my przyjedziemy uczyć u Ciebie! Nikt nie lubi marnować czasu. Dlaczego więc martwić się o dojazd do szkoły językowej? My przyjedziemy do Ciebie ze wszystkimi materiałami dydaktycznymi. Nie od dziś też wiadomo, że nauka przynosi większe efekty, kiedy nauczyciel skupia się na jednej osobie. Zajęcia z prywatnym lektorem zagwarantują Ci podniesienie wyników w nauce, koncentrując uwagę osoby uczącej na Twoich lepszych i gorszych stronach. Mamy na celu dopasowanie lektorów do wieku i poziomu uczniów. Dążymy do osiągnięcia najlepszych efektów nauczania, biorąc pod uwagę wszystkie czynniki decydujące o szybkim i trwałym przyswajaniu wiedzy lingwistycznej. Oferujemy też tłumaczenia zwykłe, specjalistyczne oraz ustne
Adres

ul. Warneńska 8c/3, Gdańsk - Morena

Telefon

E-mail

WWW

Adres

ul. Olgierda 125A/2, Gdynia

Telefon

E-mail

WWW

Adres

ul. Świętojańska 73 Gdynia

Telefon

E-mail

WWW

© Copyright 2015 by maluchy3miasta. All Rights Reserved.