Top
Czwartek, 15 kwietnia 2021

Firma miesiąca

 

mikolajki-w-loopys_gdanskMikołajki w Loopy’s World

Nie do wiary! Rozwożąc słodkości i prezenty zaginął pewien Święty. Odwiedź Loopy’s World i dołącz do zabawy. Pomóż rozwiązać zagadkę zaginięcia Mikołaja! Fabularna gra „Fantastyczne zwierzęta i jak uratować świętego Mikołaja” potrwa od 3 do 6 grudnia.

Nikt z nas nie może wyobrazić sobie gorszego scenariusza niż święta bez Mikołaja… Gdzie podział się Święty? Kto odpowiada za jego porwanie i co łączy fantastyczne zwierzęta z tajemniczą nieobecnością? Rodzinne Centrum Rozrywki Loopy’s World zaprasza najmłodszych do rozwiązania zagadki zniknięcia Mikołaja.

Fabularna zabawa „Fantastyczne zwierzęta i jak uratować świętego Mikołaja” zacznie się 3 grudnia i potrwa do 6 grudnia. Przez pierwsze dwa dni (03.12 i 04.12) animacje dla najmłodszych będą zaczynać się o godz. 13.00, 16.00, 18.00. Natomiast w dwa kolejne dni (5.12 i 6.12) rozwiązywanie zagadki zniknięcia Mikołaja zaplanowano na godz. 17.00.

Fabularna gra to tylko jedna z wielu atrakcji, jakie czekają w Loopy’s World! W przerwie pomiędzy animacjami dzieci będą mogły malować bombki, tworzyć własne ozdoby choinkowe, wziąć udział w poszukiwaniu mikołajowej czapki i bitwie na śnieżki, a także konkurencjach ruchowych i zręcznościowych. Nie da się ukryć, że największą atrakcją będzie wizyta samego Mikołaja, którego z pomocą dzieci na pewno uda się odnaleźć. Jego renifery zdradziły nam, że w nagrodę Święty przytuli nie tylko grzeczne aniołki, ale również największe urwisy.

Wszystkie mikołajkowe atrakcje dostępne są w ramach biletu wstępu. Dorośli oraz dzieci poniżej 1. i powyżej 13. roku życia – jak zawsze wchodzą do centrum gratis. Do zobaczenia!

 

Rodzinne Centrum Rozrywki Loopy’s World

www.loopys.pl

 

© Copyright 2015 by maluchy3miasta. All Rights Reserved.