20 października Port Rumia Centrum Handlowe Auchan zaprasza wszystkie dzieci na pouczający spektakl w ramach cyklu „Rodzinne spotkania z teatrzykiem”. Opowieść o spełniającej marzenia złotej rybce rozbudzi wyobraźnię widzów i przypomni o negatywnych skutkach zachłanności. Wstęp wolny.

Gdyby tak złowić złotą rybkę, która musiałaby spełnić marzenia? Już wkrótce mali goście Portu Rumia Centrum Handlowego Auchan zastanowią się nad swoimi trzema życzeniami i będą kibicować bohaterom spektaklu, którzy staną przed ważnym wyborem. Czy uda im się podjąć słuszne decyzje, a złota rybka spełni ich marzenia?

Głównymi bohaterami przedstawienia będzie dwójka przyjaciół – Koperek i Kminek. Między dobrymi znajomymi będzie dochodzić do częstych kłótni – zarówno tych prowadzonych półżartem, jak i poważnych, dotyczących ważnych kwestii. Czy bohaterowie będą potrafili podzielić się życzeniami, które zaoferuje złota rybka? Złowienie magicznej rybki będzie z pewnością próbą charakteru dla obu postaci i skłoni najmłodszych do refleksji nad zachłannością.

Teatrzyk pt. „Złota rybka” odbędzie się 20 października w Porcie Rumia Centrum Handlowym Auchan przy ulicy Grunwaldzkiej 108 w Rumi. Spektakl będzie odegrany trzykrotnie o godz. 13.00, 15.00 oraz 17.00 Wstęp bezpłatny.