Wszyscy jesteśmy artystami – bezpłatne warsztaty dla dzieci

Kartony, farby, kredki i… kreatywna fotobudka gotowa! Małym artystom do udanej i owocnej zabawy na pewno wystarczą plastyczne przybory i duży karton. 4 i 5 listopada Port Rumia Centrum Handlowe Auchan zaprasza na warsztaty dla najmłodszych i inne niespodzianki z okazji 10. urodzin galerii. Wstęp bezpłatny!

Zbliżające się warsztaty kreatywne będą ćwiczyć nie tylko zdolności manualne, lecz także wyobraźnię i pozwolą dać upust wszelkim pomysłom. Mali goście Portu Rumia przyozdobią samodzielnie kartonową fotobudkę, a do powstania dzieła posłużą kolorowy papier, farby, kredki, gazety, wycinanki, a nawet włóczki, filc czy stemple. Dzieci wykorzystają różne techniki, w tym wycinanie, wyklejanie i malowanie pędzelkami oraz… palcami! Dobrej zabawie nie będzie końca.

Goście warsztatów wykonają dodatkowo rekwizyty potrzebne do zdjęć. W tym przypadku również przyda się bogata wyobraźnia! Powstaną wąsy, okulary, maski i inne kolorowe ozdoby, które dzieci będą mogły zabrać jako pamiątki do domu.

Urodzinowe warsztaty kreatywne pod hasłem „Wszyscy jesteśmy artystami” odbędą się 4 i 5 listopada w Porcie Rumia Centrum Handlowym Auchan przy ulicy Grunwaldzkiej 108 w Rumi. Zabawa zacznie się o 12:00 i potrwa do 17:00. Wstęp bezpłatny!