Niespodzianki dla całych rodzin i spotkanie ze Świnką Peppą z okazji otwarcia kolejnej części Centrum Handlowego Auchan Gdańsk

Już w najbliższą sobotę Centrum Handlowe Auchan Gdańsk otworzy dla klientów kolejną część galerii handlowej. Na gości czekają 33 nowe sklepy znanych marek, strefa wypoczynku z WiFi oraz liczne atrakcje dla całych rodzin. W samo południe najmłodsi goście galerii handlowej będą mogli spotkać lubianą bajkową postać – Świnkę Peppę. Niespodzianki dla klientów przygotowali również właściciele nowych butików.

Dzięki kilkuetapowej rozbudowie w Centrum Handlowym Auchan Gdańsk powstały nowe lokale handlowe i usługowe. Już w sobotę 22 października otworzą się kolejne 33 butiki. Będą wśród nich m.in. Sinsay, Martens Sport, Yoko, Ryłko, Pepco, Diverse, Duka, Reserved Re Kids oraz Empik.

W trakcie prac powstały również przestronne pasaże i strefa restauracyjna. Klienci będą mogli skorzystać z oferty ośmiu lokali oferujących różnorodne dania. Są wśród nich m.in. Pizza Hut Express, KFC, Subway, Berlin Donner Kebap oraz Zen-Thai. W strefie restauracyjnej można nie tylko zjeść posiłek, lecz także od najbliższej soboty korzystać z bezpłatnego WiFi, ładowarek do telefonów komórkowych i tabletów oraz multimedialnego stołu z dostępem do internetu. Ci, którzy wolą odpoczywać w spokojniejszej atmosferze, mogą skorzystać z miniczytelni.

Z okazji otwarcia nowej części galerii handlowej przygotowano liczne atrakcje dla całych rodzin. W sobotę 22 października Centrum Handlowe Auchan Gdańsk odwiedzi dobrze znana dzieciom Świnka Peppa. Bajkowa bohaterka zaprosi najmłodszych do licznych zabaw i konkursów. Dzieci będą mogły stworzyć rysunki przedstawiające ulubioną przygodę Świnki Peppy, zapozować do zdjęcia w samochodzie Taty Świnki na tle domu Peppy, spróbować wykonać balonowego zwierzaka, a także wziąć udział w zabawach i grach zręcznościowych. Nie zabraknie również okazji, żeby uściskać samą Świnkę Peppę i wyruszyć z nią w podróż pociągiem po pasażach galerii handlowej.

Dzieci wspólnie z rodzicami będą mogły również ułożyć multimedialne puzzle i w ten sposób poznać najpiękniejsze miejsca w Gdańsku, jak również podczas gry podłogowej odkryć ciekawe rejony Kaszub.

Podczas sobotniego otwarcia nie zabraknie konkursów dla młodzieży i dorosłych. W jednym z nich miłośnicy mody będą mogli spróbować swoich sił i stworzyć niezwykłą stylizację. Na specjalnej scenie staną manekiny ubrane w czarne sukienki, a uczestnicy konkursu będą mieli za zadanie dobrać dodatki – torebki, paski, szale czy biżuterię. Na zwycięzców czekają bony na zakupy.

Spotkanie ze Świnką Peppą i inne atrakcje z okazji otwarcia galerii handlowej odbędą się 22 października w godzinach 12.00-18.00 w pasażu Centrum Handlowego Auchan Gdańsk przy ulicy Szczęśliwej 3 w Gdańsku. Udział we wszystkich zabawach jest bezpłatny.

Natomiast od 28 października do 5 listopada w pasażu Centrum Handlowego Auchan Gdańsk będzie można podziwiać wyspę piratów. Znajdą się na niej palmy i inna egzotyczna roślinność, skrzynia ze skarbami, zwierzęta oraz piraci. 30 października będzie można wziąć udział w warsztatach tworzenia zwierzątek z balonów.