Zbliżający się Dzień Kobiet od zawsze kojarzy się z kwiatami! Już 2 marca Port Rumia Centrum Handlowe Auchan organizuje warsztaty dla dzieci, na których uczestnicy będą sadzić cebulki kwiatów i ozdabiać doniczki. Wstęp wolny!

Tradycji stanie się zadość, a zbliżający się Dzień Kobiet będziemy świętować w obecności kwiatów! 8 marca drobne upominki otrzymają zarówno kobiety, jak i dziewczynki. Warto pamiętać, że wyrazy sympatii, w tym kwiaty można wręczać w tym dniu sympatii, mamie, siostrze, cioci czy babci, a każda z nich na pewno doceni pamięć i życzenia!

Z okazji nadchodzącego święta goście odwiedzający Port Rumia Centrum Handlowe Auchan będą mieli okazję samodzielnie wykonać oryginalne prezenty dla kobiet. Uczestnicy zajęć będą sadzić cebulki kwiatów w małych doniczkach, które będą dekorowane w najróżniejsze wzory. Powstałe prace będzie można zabrać do domów i wręczyć najbliższym.

Warsztaty kreatywne odbędą się 2 marca w Porcie Rumia Centrum Handlowym Auchan przy ulicy Grunwaldzkiej 108 w Rumi. Zajęcia będą prowadzone od godz. 11:00 do 17:00. Wstęp bezpłatny!