PASJE DZIECIĘCE W EDUPARKU – 24.05.2014r. (SOBOTA)

Na ostatnie w tym roku szkolnym spotkanie z Pasjami Dziecięcymi, zapraszamy w sobotę  24 maja na godzinę 11 , jaką wartość ma zbieranie monet, czy lód może być gorący i jak zrobić ciekłe ciało stałe oraz czyją pasją jest karate?

Jako pierwszy swoją pasję „Monety” przedstawi Aleksander Szlęzak – być może dowiemy się czy monety są zawsze okrągłe, co to jest awers i rewers oraz czy kolekcjonowanie monet to droga pasja. Następnie Julia Kamysz przeprowadzi eksperymenty: sprawdzi czy lód może być gorący oraz stworzy bardzo ciekawą substancję o zmiennych właściwościach fizycznych – czyli po prostu Glutek.

Po eksperymentach związanych z fizyką będzie czas na aktywność fizyczną. „OSU! HAIME! GOTOWI! Kyokushin karate nasza wspólna pasja” to prezentacja Kacpra Gulczyńskiego i Oliwiera Gawendy. Chłopcy opowiedzą jakie zasady obowiązują, ile pasów i jakie ich kolory można zdobyć w tej dyscyplinie. Liczymy również na mały pokaz 😉

SOBOTA 24 MAJA 2014 ROKU GODZ.11.00
1. „Monety”- Szlęzak Aleksander, VI kl.
2. Eksperymenty – Gorący lód, Glutek
3. „OSU! HAIME! GOTOWI! Kyokushin karate nasza wspólna pasja”-Kacper Gulczyński, Oliwier Gawenda, III kl.

Wykłady i wstęp do EduParku na Pasje Dziecięce jest bezpłatny dla osób, które dokonały wcześniejszej rezerwacji!

Z dzieckiem w zajęciach musi brać udział co najmniej jedna osoba dorosła. Oferta dla osób indywidualnych i grup zorganizowanych.

Szczegóły na stronie:  http://www.centrumedukacji.gpnt.pl/