Centrum Interaktywnej Rozrywki i Zabawy EduFun w Gdyni już po raz dziewiąty zaprasza dzieci i rodziców na najwspanialsze półkolonie zimowe w mieście. W tym roku odbędą się one w Aqua EduFun w Redzie (przy ul. Morskiej 5) oraz w siedzibie Teb Edukacji w Gdyni (przy ul. Armii Krajowej 30). Nie brakuje chętnych, by wziąć udział w obu zaplanowanych zimowych turnusach.

Eksperymentujemy

Półkolonie EduFun cechuje różnorodność. Poza sporą dawką wycieczek i aktywnych zabaw na świeżym powietrzu z witaminą D uczestnicy otrzymują szereg atrakcji naukowych, zajęć sportowych (np. małpi gaj, ścianka boulderingowa) i warsztatów artystycznych, dzięki czemu poznają nawet odległe języki obce np. japoński i hindi. Dzieci eksperymentują na profesjonalnych laboratoriach w Redzie. Odkrywają tajemnice, a stworzone eksperymenty zabierają ze sobą do domu.

Odkrywamy

Dodatkowo każdy z uczestników wybiera jeden z trzech unikatowych przedziałów tematycznych. Futurystyczną przygodę z RoboFun, w której dzieci odkrywają świat nowoczesnych zestawów LEGO tworząc roboty człekokształtne, zdalnie sterowane, reagujące na kolory. Odwiedzają miasto Humo-robotów , poznają wariujące Dash i Dot. Do tego jeszcze zajmują się programowaniem świata gier. Wcielając się w rolę MasterSzefunia przygotowują niesamowite i prawdziwe dania poznając tajne składniki naszej kuchni. Kuchnię włoską, desery z ciekłego azotu, pieczenie ciast w zwolnionym tempie. Bawią się sztuką minimalizmu na talerzu oraz karmieniem swoją autorskimi daniami rodziców.

Tworzymy

Trzecim wątkiem tematycznym pojawiającym się podczas ferii z EduFun jest Mix wszystkiego co najlepsze. Dzieci przenoszą się do pracowni młodego Einsteina, gdzie eksperymentują ze światem. Mieszając chemię, dokonują biologicznych odkryć i podróży z naukowcami, przechodząc tajemnicze metamorfozy.

Bawimy się

Półkolonie w EduFun rozwijają umiejętności nie tylko ruchowe czy naukowe, ale również emocjonalne, jak radzenie sobie ze stresem i współdziałanie w grupie. Wspólnie z nami bawiło się już ponad 300 000 dzieci i zawsze chętnie do nas wracają. Głównie dlatego, że EduFun to animatorzy, którzy są pasjonatami w swoich dziedzinach. Podczas półkolonii mamy miejsca tylko dla 8 grup liczących maksymalnie do 15 dzieci. Dlatego prosimy o jak najszybsze rezerwowanie miejsc.

Terminy turnusów: 11.02-15.02 oraz 18.02.22.02.

Lokalizacja półkolonii: Aqua EduFun, ul. Morska 5 w Redzie oraz TEB Edukacja, Armii Krajowej 31 w Gdyni

Zapisy: e-mail: info@edufun.pl, tel: 792-400-514

Pełny opis półkolonii zimowych 2019 EduFun znajduje się na stronie:

http://www.edufun.pl/polkolonie/polkolonie.php

Informacje o promocjach:

http://www.edufun.pl/promocje_all/promocje_all.php