W natłoku codziennych obowiązków warto znaleźć czas na wspólne, rodzinne, zimowe aktywności. Zabawa na świeżym powietrzu to znakomita inwestycja w zdrowie całej rodziny. Z uroków zimy i jej prozdrowotnego działania korzystają i ci całkiem mali, i ci nieco starsi. Choć każdy na swój sposób.

Zima z niemowlakiem
Aby zima wyszła dziecku na zdrowie, warto stosować się do rad specjalistów. A ci rekomendują, aby na spacery z niemowlętami wybierać się codziennie. Chyba, że temperatura spadnie poniżej 10 stopni Celsjusza, pada marznący deszcz lub wieje silny, mroźny wiatr. Do każdego wyjścia z domu, nawet tego na krótką chwilę, trzeba się odpowiednio przygotować. Co trzeba mieć zawsze pod ręką? Pieluchę i ubranko na zmianę, dodatkowy koc i folię przeciwdeszczową. Przyda się także butelka z ciepłym mlekiem, krem ochronny i chusteczki nawilżające. Tylko gdzie to wszystko zmieścić? Dobrym, rekomendowanym przez rodziców rozwiązaniem są uniwwersalne torby Babymule dostępne na www.mavero.pl Wykonane z wysokiej jakości, wodoodpornego materiału, z dużą ilością kieszonek i przegródek, ze specjalną kieszenią termoizolacyjną, z kieszeniami szybkiego reagowania, z etui na brudne pieluchy czy mokre chusteczki, idealnie sprawdzają się o każdej porze roku, także zimą. Dostępne w różnych kolorach- nic dziwnego, że przypadły do gustu i młodym mamom, i młodym ojcom. Tym bardziej, że można nosić je na wiele różnych sposobów- w zależności od indywidulanych upodobań czy ogólnej sytuacji. Jeden produkt, wiele zastosowań, komfort dla całej rodziny.

Zima ze starszakiem
Maluchy kochają zimowe szaleństwa i wygłupy na śniegu. Naszym rodzicielskim zadaniem jest troska o bezpieczeństwo tych zabaw. Dlatego warto być przygotowanym na każdą sytuację i mieć pod ręką to, co pozwoli nam uniknąć np. przeziębienia. A przydać się może wszystko: dodatkowa para rękawiczek czy skarpet, krem ochronny, coś ciepłego do picia czy coś słodkiego na przekąskę. Lista rzeczy, które warto zabrać, wyruszając na spacer ze starszakiem, wcale nie jest krótka. Dlatego dobrze jest się spakować w specjalną, pojemną, funkcjonalną torbę, np. Babymule, która rośnie razem z dzieckiem. Sprawdza się, gdy dzieci są całkiem małe i potem, gdy maluchy podrosną. A 22 litry pojemności gwarantuje, że wszystko to, co jest potrzebne, mamy pod ręką.

Więcej informacji o produkcie rodzice znajdą na www.mavero.pl