Poduszki dla kobiet w ciąży cieszą się niesłabnącą popularnością. Czy słusznie? Specjaliści zgodnie twierdzą, że tak. Dlaczego warto zainwestować w poduszkę dla przyszłych mam? Już wyjaśniamy!

Dla zdrowia

Jest wiele powodów, dla których warto wyposażyć się w poduszkę dla ciężarnych. Nie ulega wątpliwości, że regularne korzystanie z jej dobrodziejstwa bardzo dobrze oddziałuje na organizm przyszłej mamy. Jak to się dzieje? To proste- zgodnie twierdzą eksperci. Dobrze zaprojektowana poduszka dba o komfort kobiety w każdej sytuacji. Pozwala wygodnie ułożyć się do snu, odpowiednio wspiera głowę, plecy i brzuszek, odciąża stawy biodrowe, lekko unosi kolana, troszczy się o właściwe ułożenie kręgosłupa, dzięki czemu mama może odpoczywać bez bólu. Efekt jest tym szybszy i tym bardziej zadowalający, im lepiej dobierze się poduszkę do własnych oczekiwań. Okazuje się bowiem, że uniwersalne rozwiązania nie są dobre. Warto sięgać po te, które są w pełni dostosowane do indywidualnych potrzeb i oczekiwań. Co to oznacza w praktyce? Sięganie po poduszki tworzone przez Super Mami. Ten polski producent poduszek dla przyszłych mam przygotował rozwiązania dla każdej z nas. W swojej ofercie posiada poduchy w wielu formach i kształtach. Dzięki temu każda mama może znaleźć to, czego naprawdę potrzebuje i szybko pozbyć się dolegliwości i odczuwanego dyskomfortu.

Dla wygody

Poduszki Super Mami zostały zaprojektowane z myślą o komforcie kobiet w ciąży. W czasie, gdy niemal każdy dzień przynosi nowe wyzwania, wsparcie jest potrzebne, to oczywiste. A wygodne poduszki Super Mami z lekko zaokrąglonymi końcami dbają o wygodę przyszłej mamy jak żadne inne. Wykonane z antyalergicznych materiałów, otoczone bawełnianą poszewką, z ozdobną, ale i wzmacniającą lamówką (jak w najnowszym modelu poduszki typu C z wypustką), są bardzo wygodne.

Warto? Warto!

Ci, którzy na co dzień zajmują się opieką nad ciężarnymi, nie mają wątpliwości, że dobrze dobrana poduszka dla przyszłej mamy potrafi zdziałać cuda. Nie dość, że nie powoduje podrażnień, to dodatkowo jak żadna inna dba o to, by mama była w dobrej formie każdego dnia. To pewne i skuteczne antidotum na ból pleców i inne ciążowe przypadłości. Działa szybko i dokładnie. A przy tym jest w pełni bezpieczna zarówno dla mamy, jak i maleństwa.

Więcej informacji o poduszkach dla kobiet w ciąży Super Mami www.supermami.pl