Historia małej dziewczynki, której na drodze do domu babci staje groźny wilk, to chyba jedna z najpopularniejszych baśni. Już w najbliższą niedzielę 19 listopada jej zabawną adaptację poznają maluchy, które odwiedzą Centrum Handlowe Auchan Gdańsk. Wstęp wolny!

Opowieść o małej dziewczynce w czerwonym kapturku i złym wilku, który zjadł babcię, ponad trzysta lat temu przedstawił po raz pierwszy Charles Perrault, a wiele lat później przypomnieli ją bracia Grimm. Całkowicie nowa adaptacja tej klasycznej opowieści zostanie zaprezentowana najmłodszym widzom już w najbliższą niedzielę 19 listopada na scenie w Centrum Handlowym Auchan Gdańsk.

Czy straszny wilk musi być zły? Jak Czerwony Kapturek poradzi sobie ze zwierzakiem? Opowiedziana lekko i z humorem historia z pewnością podbije serca nie tylko najmłodszych uczestników spektaklu. Przedstawienie uatrakcyjnią również barwne kostiumy i scenografia.

Teatrzyk pt. „Czerwony Kapturek” odbędzie się 19 listopada w Centrum Handlowym Auchan Gdańsk przy ul. Szczęśliwej 3 w Gdańsku. Spektakl zostanie odegrany trzykrotnie, o godz. 13:00, 15:00 i 17:00. Wstęp wolny!