Świąteczny teatrzyk i kreatywne warsztaty dla dzieci, bożonarodzeniowy klimat i wiele ciekawych zajęć – grudniowe atrakcje dla dzieci wprowadzą wszystkich w iście świąteczny nastój. 16 i 17 grudnia Centrum Handlowe Auchan Gdańsk zapewni wszystkim maluchom moc dobrej zabawy. Wstęp wolny!

16 grudnia wszyscy mali goście Centrum Handlowego Auchan Gdańsk wezmą udział w kreatywnych warsztatach, na których stworzą oryginalne, filcowe ozdoby świąteczne lub buźki przypominające emotikony. Barwne emotikony wyrażające różne emocje będą zaprezentowane na ściance, co pozwoli przyjrzeć się różnym uczuciom i porozmawiać o nich. Powstaną barwne, zdobione różnymi technikami stroiki w kształcie choinek oraz kreatywne kartki świąteczne. Z dostępnych materiałów powstaną prawdziwe cuda, ale potrzebna będzie bogata wyobraźnia!

Z kolei 17 grudnia maluchy wezmą udział w spektaklu o tematyce bożonarodzeniowej. Bohaterką przedstawienia jest dziewczynka z dalekiej Arktyki, o imieniu Katri, która ucieka przed Północnym Wichrem. Konflikt między tą parą będzie zagadką dla dzieci, a Święty Mikołaj pomoże rozwikłać konflikt i dowiedzieć się prawdy. Dynamiczne przedstawienie obfituje w nieoczekiwane zwroty akcji i komiczne nieporozumienia, a dialogi sceniczne przeplatają się z piosenkami oraz rozmowami z małymi widzami. Świąteczna tematyka spektaklu z pewnością wprowadzi maluchy w świąteczny nastrój i skłoni do głębszej refleksji.

Świąteczne warsztaty i teatrzyk odbędą się w weekend 16 i 17 grudnia w Centrum Handlowym Auchan Gdańsk przy ul. Szczęśliwej 3 w Gdańsku. Sobotnie warsztaty będą prowadzone od 13:00 do 17:00, natomiast teatrzyk czeka na dzieci o godz. 13:00, 15:00 i 17:00. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny!