W czwartek 17 listopada o godz. 11.00 zapraszamy na kolejne spotkanie Klubu Malucha, które odbędzie się w naszym centrum. Tym razem dzieci i ich opiekunów czeka podróż po sześciu wyspach zmysłów. Podczas zabaw maluchy będą poznawać możliwości, jakie daje im słuch, węch, smak, dotyk, wzrok oraz zmysł równowagi. Moc doświadczeń i świetna zabawa gwarantowana!
Warsztaty poprowadzą terapeuta i logopeda. Prócz praktycznej wiedzy przekazanej podczas zajęć, rodzice otrzymają pakiet materiałów wyjaśniających podstawowe zagadnienia z dziedziny integracji sensorycznej oraz kwestionariusz pomagający rozpoznać ryzyka wystąpienie zaburzeń. Tuż po zajęciach możliwa będzie także indywidualna rozmowa i konsultacja z prelegentami.

Jak dołączyć do Klubu Malucha?
Nie jesteś jeszcze członkiem naszego Klubu Malucha, a chcesz uczestniczyć w warsztatach? Żaden kłopot! Przyjdź do centrum jeszcze przed rozpoczęciem zajęć i zapytaj w recepcji o formularz zgłoszeniowy.

Kilka słów o Klubie Malucha
Klub Malucha to program lojalnościowy, który powstały z myślą o wszystkich ceniących czas spędzony z dziećmi jest bezcenny. Kartę członka Klubu Malucha odebrać może każdy rodzic i opiekun dla dziecka, które nie skończyło jeszcze 4 roku życia. Wstąpienie do programu lojalnościowego jest bezpłatne i zajmuje zaledwie kilka chwil.

Klub Malucha powstał, gdyż pragniemy wzajemnie się inspirować i dostarczyć Wam korzyści w postaci:
• promocyjnych cen biletu wstępu aż do momentu 4 urodzin dziecka,
• dostępu do informacji o aktualnych promocjach w pierwszej kolejności,
• możliwości uczestnictwa w zabawach, animacjach i konkursach organizowanych dla członków Klubu Malucha,
• możliwości uczestnictwa w warsztatach i spotkaniach organizowanych dla rodziców i opiekunów.

Do zobaczenia!