Pakowanie torby do szpitala to temat na wielu forach internetowych. Listy rzeczy różnią się od siebie, jednak jest kilka przedmiotów, na które warto zwrócić większa uwagę.

Maleńkie dziecko przebywając w brzuchu mamy, ma zapewnione optymalne otoczenie. Czuje się tam bezpiecznie i przytulnie. Każda mama chciałaby zapewnić swojemu maleństwu takie same warunki.

Jak tego dokonać?

Z pomocą przyjdzie nam na pewno rożek marki Pink No More. Prosty w swym założeniu będzie ogromną pomocą każdej debiutującej mamie. Cieplutki i przytulny a do tego ułatwia otulanie i trzymanie maleńkiego dziecka. Będzie także praktyczny także w kolejnych miesiącach jako podręczna kołderka lub mata, na której można ułożyć odpoczywającego bobasa.

Kolejną przydatną, nie tylko w szpitalu rzeczą jest bambusowa chusta Pink No More. Jej wielofunkcyjność jest nieograniczona. Może służyć jako otulacz lub chusta do spowijania. Świetnie sprawdzi się także przy karmieniu w miejscach publicznych. Taką chustą karmiąca mama może się okryć i zachować odrobinę prywatności. Bambusowa chusta latem może pełnić rolę lekkiego przykrycia, gdy bobas drzemie w wózku lub swoim łóżeczku, a także szybko schnącego ręcznika po kąpieli.

Poduszka do karmienia marki Pink No More to bardzo przydatna rzecz. Doceniają ją zarówno same maluchy, jak i mamy. Dla maluszka i mamy, zwłaszcza na początku ważna jest odpowiednia pozycja przy karmieniu. Maluszki uwielbiają także spać na tych poduszkach. Mamy poza wygodą swoich pociech, cenią poduszki także za to, że używając ich, mogą odciążyć swój kręgosłup i ręce.

Listę przytulnych przedmiotów dla maluszka uzupełnią na pewno kolorowe pieluszki muślinowe Pink No More. One także mogą pełnić wiele ról. Jako podręczne pieluszki przy karmieniu uchronią ubranie mamy przed ulewaniem. Mogą służyć także jako pierwsze przytulanki przy usypianiu a także jako cieniutki kocyk podczas drzemki w upalny dzień. Bardzo przydatne będą również pod główką dziecka ułożone w foteliku samochodowym lub na zimnej wadze w gabinecie lekarskim.

Pink No More jest polską marką, korzystającą z naturalnych, dobrej jakości tkanin od europejskich producentów. Charakteryzuje się oryginalnym wzornictwem i niepowtarzalnymi kolorami. Mamy kochają markę Pink No More za jakość oraz możliwość skomponowania spójnej wyprawki. Produkty dostępne są w sklepie internetowym dla mam: www.babymama.pl