Ośrodek ZALESIE MAZURY ACTIVE SPA LAUREATEM</p>
VI edycji konkursu Hotel Przyjazny Rodzinie 2014

Zalesie Mazury Active SPA od kilku lat z powodzeniem poddaje się ocenie audytorów i internautów, czego efektem jest coroczny certyfikat Hotelu Przyjaznego Rodzinie potwierdzając y spełnianie standardów wyznaczonych przez kapitułę konkursową.
W tym roku po raz kolejny Zalesie Mazury Active SPA otrzymało statuetkę dla najlepszego ośrodka wypoczynkowego dla rodziny „za godną naśladowania przebogatą ofertę promującą aktywny wypoczynek dzieci i dorosłych”.

Również po raz kolejny Zalesie Mazury Active SPA otrzymało najwyższą liczbę słoneczek (5)zdobywając przy tym 100% punktów.

Certyfikaty otrzymało 86 obiektów hotelowych w Polsce a 5 słoneczek otrzymało 39 obiektów – wśród nich właśnie Zalesie Mazury Active Spa

Jak wspominają właściciele ośrodka Zalesie Mazury Active SPA – „Dokładamy wszelkich starań aby hasło DZIECKO VIPEM W HOTELU miało pokrycie w rzeczywistości i w życiu codziennym naszego ośrodka. Więcej punktów w konkursie już się nie da zdobyć ale nasze ambicje przekraczają konkursowe normy, zatem nie spodziewajcie się że spoczniemy na laurach”

Możemy się zatem spodziewać dalszego rozwoju i kolejnych porcji niespodzianek przygotowanych z myślą o nas. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych rodzinnym wypoczynkiem na stronę internetową ośrodka Zalesie Mazury Active SPA – z pewnością znajdziecie coś dla siebie i to o każdej porze roku!

www.zalesiemazury.pl