Psi Patrol powraca. Tym razem z prawdziwie kosmicznym wyzwaniem. „Kosmopieski” od grudnia na Porankach w Multikinie.

Po świetnie przyjętej serii krótkometrażówek Psiego Patrolu, która niedawno gościła na weekendowych Porankach dla najmłodszych w Multikinie, przyszedł czas na nową przygodę z brygadą czworonożnych bohaterów. Tym razem na ekran trafia średniometrażowy film fabularny, z niesamowitą, intrygującą historią.

Podczas realizacji jednego ze swych niecnych planów, burmistrz Humdinger i jego siostrzeniec Harold sprowadzają na Ziemię meteoryt. Jego energia daje pieskom super moce! Wspaniałe Kosmopieski ruszają by uratować świat!


Psi Patrol: Kosmopieski

Premiera: 22 grudnia

Czas trwania: 45 min


GRUDNIOWE SHOW Z RYBKĄ MINIMINI W MULTIKINACH W CAŁEJ POLSCE

Jak wyjątkowo spędzić rodzinny weekend? Stacja MiniMini+ zna na to sposób. W grudniu w Multikinach w całej Polsce odbędą się pokazy nowatorskiego interaktywnego show dla najmłodszych. Dzięki technologii Anivatar™, stworzonej przez firmę Verne Vision, w trakcie każdego z pokazów młodzi widzowie będą mogli doświadczyć kina przyszłości i porozmawiać na żywo z bohaterką z ekranu – Rybką MiniMini.

rudzień to dla Rybki wyjątkowy miesiąc. Z okazji 15 urodzin stacji MiniMini+, twórcy projektu „KinoMagica” przygotowali wyjątkowe pokazy pt. „Urodziny Rybki MiniMini”. Podczas tego show mali widzowie poznają m. in. różne tradycje urodzinowe i zaśpiewają solenizantce „Sto lat”. Fani wodnego świata będą mogli także opowiedzieć Rybce o swoich wymarzonych prezentach oraz zobaczyć bardzo interesującą kolekcję kapeluszy bohaterki show. Rybka MiniMini nauczy maluchy 

piosenek i prostych układów tanecznych, a także rozróżniania podwodnych figur geometrycznych.

Interaktywne show z Rybką MiniMini to innowacyjne kino przyszłości. Mali widzowie wspólnie z bohaterką pokazów przeżywają niezwykłe przygody i decydują o przebiegu fabuły. Dzieci nie tylko widzą Rybkę na dużym ekranie, ale także mogą wejść z nią w różnego rodzaju interakcje, takie jak rozmowa czy wspólne śpiewanie i taniec. Nowatorska formuła show sprawia, że widz aktywnie uczestniczy w pokazie, a technologia Anivatar™ pozwala na animowanie i dubbingowanie Rybki MiniMini na żywo.

Pokazy z serii „KinoMagica” to dotychczas nieznany rodzaj rozrywki, który nie tylko, bawiąc uczy, ale także dostarcza przy tym niezapomnianych emocji. Widzowie mogą wpływać na to, co wydarzy się na ekranie, dzięki czemu każda przygoda jest wyjątkowa i niepowtarzalna. Celem pokazów jest nie tylko zabawa, ale także szerzenie pozytywnych wartości propagowanych przez stację MiniMini+.

W Trójmieście jedyny pokaz odbędzie się w sobotę, 29 grudnia w Multikinie Gdańsk o godzinie 11:00.


Kochani,

mamy dla Was zaproszenia:

– 2 podwójne zaproszenia na Psi Patrol (do wykorzystania w najbliższy weekend 22 lub 23 grudnia) seans o godzinie 10:30 w Multikinie w Gdańsku,

– 2 podwójne zaproszenia na Urodziny Rybki Mini Mini  – 29 grudnia godzina 11:00 Multikino  Gdańsk

Wystarczy wysłać @ na adres: konkurs@maluchy3miasta.pl o treści : Multikino / proszę także napisać na jaki seans chcielibyście wygrać zaproszenia/

 

Na wiadomości czekamy do: 20.12.2018 g. 10.00

Wśród nadesłanych wiadomości wybierzeny 4 osoby i nagrodzimy!

 

Powodzenia

M3M