Święty Mikołaj, diabeł, turoń, moc przygód i zabawnych perypetii – sobotnie spotkanie z teatrzykiem na pewno nie znudzi małych widzów! Spektakl pt. „Wigilia świętego Mikołaja” odbędzie się 15 grudnia w Porcie Rumia Centrum Handlowe Auchan. Wstęp wolny!

Każdy maluch z niecierpliwością czeka na wymarzone prezenty, ale to nie one będą najważniejsze w Święta Bożego Narodzenia. Przedstawienie w Porcie Rumia Centrum Handlowym Auchan przypomni dzieciom o prawdziwych wartościach i historii Świąt, a wyraziste postaci na długo zapadną w pamięć widzów i wprowadzą ich w świąteczny nastrój.

Zbliżający się spektakl przedstawi maluchom zdarzenia sprzed tysięcy lat, które poprzedziły narodziny Jezusa. Oprócz biblijnych postaci pojawi się znany wszystkim dzieciom święty Mikołaj, jego pomocnik anioł oraz turoń. Do czego doprowadzą działania przebiegłego Heroda? Czy diabeł będzie tak straszny, jak go malują? O tym już wkrótce dowiedzą się mali widzowie.

Przedstawienie pt. „Wigilia świętego Mikołaja” odbędzie się 15 grudnia w Porcie Rumia Centrum Handlowym Auchan przy ulicy Grunwaldzkiej 108 w Rumi. Spektakl będzie odegrany trzykrotnie o godz. 13.00, 15.00 oraz 17.00 Wstęp bezpłatny.