Kochamy zwierzaki….słodkie psiaki, kociaki, chomiki, rybki, ptaszki….. Tulimy, karmimy, dbamy, zabawiamy. Opieka nad zwierzakiem to wyzwanie, ale i przyjemność z oddania i bezinteresownej miłości. Tak, zwierzaki potrafią dać wiele radości i choć czasem podgryzą ulubione kapcie albo podrapią nową kanapę, są wspaniałymi towarzyszami życia.

Niektóre z nich nie mają jednak łatwego losu – często porzucone, niechciane, oddawane trafiają do schronisk, gdzie wypatrują nowych opiekunów. A ponieważ zima już za pasem Galeria Madison wspólnie z ZOO Delikatesy postanowiła wesprzeć zwierzaki ze schroniska Promyk i zapewnić im spokojną i ciepłą zimę.

Zachęcamy do przyłączenia się do akcji Wesprzyj zwierzaki z Promyka. W ramach akcji zbierane są:

  • Żywność
  • Koce, poduszki
  • Legowiska, ręczniki
  • Zabawki, smycze, miski

Produkty z przeznaczeniem na akcję można zostawić w specjalnie przygotowanym koszu, zlokalizowanym przy ZOO Delikatesach na +2 poziomie Galerii Madison.

Zbiórka jest prowadzona do 25.11.2018. Wszystkie zebrane podczas akcji produkty zostaną przekazane na rzecz schroniska Promyk pod koniec listopada. Liczymy, że zebrane w ten sposób zapasy pozwolą na zabezpieczenie potrzeb schroniska na zbliżającą się zimę.

Galeria Madison także dokłada cegiełkę do zbiórki, przekazując na ten cel 250 kg specjalistycznej karmy dla psów i kotów ��.

Otwórzmy się na pomoc i wesprzyjmy zwierzaki. Razem możemy dużo więcej …..