Mistrzostwa świata Fitness fit-kids & fitness aerobic V grand prix fitness Aleksandry Kobielak

24-25 listopada 2018 odbędzie się niezwykłe sportowe widowisko: Mistrzostwa Świata fitness Fit-kids & fitness aerobic – v grand prix fitness Aleksandry Kobielak, które odbędą się w Gdańsku w Amber Expo w Gdańsku podczas Targów Gra i zabawa. Głównymi partnerami wydarzenia są: Miasto Gdańsk oraz Lotto.

 

Organizatorem imprezy oraz Prezesem Federacji WFF Poland (World Fitness Federation) jest Mistrzyni Świata Fitness Aleksandra Kobielak wraz z Akademią Fitness Sportowego.

 

Na wydarzenie do Polski przyjadą najbardziej utalentowani zawodnicy z różnych krajów m.in. Chorwacja, Serbia, Niemcy, Białoruś, Cypr i inni, którzy będą rywalizować o tytuły Mistrzów Świata Fitness FIT-KIDS & Fitness Aerobic w kategoriach wiekowych w solo, duetach, trio i formacjach. W związku z tak szybkim rozwojem tej dyscypliny i liczną grupą zawodników, w 2017 roku został wprowadzony nowy przepis, który pozwoli na wyłonienie zwycięzców dodatkowo z podziałem na dwie kategorie: A (zawodnicy startujący w zawodach powyżej 3 lat) oraz B (zawodnicy startujący w zawodach poniżej 3 lat). Będą to najwyższe rangą międzynarodowe zawody w tej dyscyplinie organizowane na licencji World Fitness Federation.

Mistrzostwa Świata Fitness FIT-KIDS & Fitness Aerobic organizowane w Polsce idealnie wpisują się w koncepcję okrągłej Polskiej rocznicy, dzięki której możemy szerzyć Polską historię również na arenie międzynarodowej. Jesteśmy dumni, że 100 lat niepodległości, możemy uczcić właśnie w taki sposób!

Dodatkowym atutem jest fakt, że zawody odbywają się podczas Tragów GRA I ZABAWA, którym towarzyszy bogaty program o charakterze edukacyjno-rozrywkowym, spotkania autorskie, bitwy i warsztaty komiksowe, turnieje gier planszowych i wiele innych atrakcji. Połączenie sił Tragów oraz zawodów w Fitness FIT-KIDS gwarantuje nam ponad 10.000m2 świetnej zabawy!

Zapraszamy z całymi rodzinami na aktywny wypoczynek do AMBER EXPO – do kibicowania i spędzenia wspólnego czasu w sportowym klimacie.

HARMONOGRAM:

24.11.2018 sobota

12:00 – START / 17:00 – Oficjalna Dekoracja Zawodników

Mistrzostwa Świata Fitness FIT-KIDS & Fitness Aerobic kategoria „B” (zawodnicy trenujący poniżej 3 lat)

16:00 – Inne Formy Tańca / 17:00 Oficjalna Dekoracja Zawodników

25.11.2018 niedziela

09:30 – START / 11:30 – Oficjalna Dekoracja Zawodników

Mistrzostwa Świata Fitness FIT-KIDS & Fitness Aerobic kategoria „A” (zawodnicy trenujący powyżej 3 lat)

13:30 – START / 16:00 – Oficjalna Dekoracja Zawodników

V GRAND PRIX FITNESS Aleksandry Kobielak (zawody Ogólnopolskie)

Więcej szczegółów na stronie: www.akademiafitness.eu/worldchampionship2018