Na jesienne smutki najlepszy jest… wyjazd w ciepłe kraje! Spróbuj szczęścia i zawalcz o nagrodę dla siebie lub swoich bliskich! Od 3 do 17 listopada w Porcie Rumia Centrum Handlowym Auchan odbędzie się loteria „Kierunek tropiki”, w której na uczestników czeka dobra zabawa i wiele atrakcyjnych nagród.

Wielkie emocje, atrakcyjne nagrody i pyszna zabawa – to wszystko już wkrótce czeka gości Portu Rumia Centrum Handlowego Auchan. 3 listopada startuje wielka, listopadowa loteria pod hasłem „Kierunek tropiki”, w której do wygrania są egzotyczne nagrody. Uczestnicy zabawy zawalczą o bon wycieczkowy, zestawy walizek i poduszki podróżne.

Aby wziąć udział w loterii, wystarczy od 3 do 17 listopada zrobić w sklepach galerii zakupy na min. 100 zł (udziału w zabawie nie biorą paragony z hipermarketu Auchan, a także wykluczone są wszystkie produkty alkoholowe, wyroby tytoniowe i e-papierosy) i okazać paragon w Punkcie Obsługi Loterii. Po weryfikacji dowodu zakupu uczestnik wybiera z pojemnika los loteryjny ze zdrapką, pod którą widnieje informacja o konkretnej wygranej, przysługującym dodatkowym losie lub zachęta do dalszej zabawy. Na szczęśliwca czeka voucher wycieczkowy na kwotę 7 tys. zł, zestawy walizek wycieczkowych oraz poduszki podróżne. Nagrody będą odbierane przez cały okres trwania loterii do 17 listopada.

Loteria „Kierunek tropiki” odbędzie się od 3 do 17 listopada w Porcie Rumia Centrum Handlowym Auchan przy ulicy Grunwaldzkiej 108 w Rumii. Punkt Obsługi Loterii będzie czynny w dni pracy centrum w godz. 10.00 – 20.00. Regulamin zabawy jest dostępny na stronie internetowej www.portrumia.pl