Trzecia odsłona festiwalu „Uśmiechnij się, Polsko!” w Rumi

28 października w Porcie Rumia Centrum Handlowym Auchan odbędzie się kolejna edycja festiwalu „Uśmiechnij się, Polsko!”. Drużyna Uśmiechu będzie pokazywała, jak zapewnić zdrowie jamy ustnej i cieszyć się nieskazitelnym uśmiechem. Na uczestników niezależnie od ich wieku czekają gry, zabawy i konkursy. Wstęp wolny.

Najważniejszym celem festiwalu „Uśmiechnij się, Polsko!” jest zachęcanie zarówno dzieci, jak i dorosłych do dbania o higienę jamy ustnej. W niedzielę 28 października Port Rumia Centrum Handlowe Auchan odwiedzi Drużyna Uśmiechu, która będzie instruować, jak na co dzień należy dbać o zęby i zdrowy uśmiech. Do nauki prawidłowego mycia zębów posłużą specjalne modele.

Na uczestników spotkania czekają także zabawy, gra planszowa i klocki XXL, konkursy z nagrodami, a także malowanie buziek. Wszyscy chętni będą ubiegać się o tytuł posiadacza najpiękniejszego uśmiechu. Każdy z kandydatów otrzyma pamiątkowe zdjęcie, a zwycięzca profesjonalną szczoteczkę elektryczną.

Festiwal „Uśmiechnij się, Polsko!” odbędzie się 28 października w godzinach 12.00-18.00 w Porcie Rumia Centrum Handlowym Auchan przy ulicy Grunwaldzkiej 108 w Rumi. Wstęp wolny.