Własnoręcznie wykonane ozdoby świąteczne będą unikatowym prezentem dla najbliższych, a dodatkowo pozwolą wykorzystać niepotrzebne drobiazgi, które można znaleźć w każdym domu. 1 i 2 grudnia Port Rumia Centrum Handlowym Auchan organizuje dla najmłodszych warsztaty kreatywne, które pozwolą stworzyć brokatowe ozdoby świąteczne.

Blasku nigdy za wiele, zwłaszcza jeśli chodzi o choinkę! Oryginalne, barwne, a do tego tanie ozdoby można stworzyć samodzielnie z ogólnodostępnych materiałów, które można znaleźć w każdym domu. Na zbliżających się warsztatach w Porcie Rumia Centrum Handlowym Auchan maluchy będą przygotowywać się do nadchodzących świąt i stworzą prace, które udekorują bożonarodzeniowe choinki, czy też będą ciekawym podarunkiem dla najbliższych, którego na próżno szukać na sklepowych półkach.

Do powstania świątecznych ozdób posłużą bombki o różnych kształtach i kolorach, które będą dekorowane błyszczącym brokatem. Powstaną również papierowe ozdoby na choinkę czy świąteczny stół, które będą przyozdabiane taśmami i sznurkami z odblaskowymi motywami oraz folią i cekinami.

Warsztaty kreatywne odbędą się 1 i 2 grudnia w Porcie Rumia Centrum Handlowym Auchan przy ulicy Grunwaldzkiej 108 w Rumi. Zajęcia będą prowadzone od godz. 12:00 do 16:00, a materiały potrzebne do wykonania prac zapewni organizator.