Wielkanoc już coraz bliżej! Wszystkich, którzy chcieliby już teraz przygotować świąteczne dekoracje, Port Rumia Centrum Handlowe Auchan zaprasza na rodzinne warsztaty kreatywne, które odbędą się w dniach 1-2 kwietnia. Wstęp wolny!

Puszyste baranki i kurczaczki, kolorowe zajączki oraz ekologiczne koszyczki, które sprawdzą się nie tylko jako świąteczne dekoracje, powstaną podczas kolejnych rodzinnych warsztatów kreatywnych w Porcie Rumia Centrum Handlowym Auchan. Dzieci wspólnie z opiekunami przekonają się, że bajecznie kolorowe świąteczne dekoracje można stworzyć z takich materiałów, jak stare gazety i włóczka. Do wykonania ozdób będzie można również użyć kolorowych dekoracyjnych papierów i gotowych elementów. Pod okiem animatorów uczestnicy warsztatów będą mogli również zapoznać się z techniką scrapbookingu.

Warsztaty świąteczne w Porcie Rumia Centrum Handlowym Auchan będą nie tylko dobrą okazją, żeby stworzyć przedmioty cieszące oko, ale również pretekstem do wspólnej, często międzypokoleniowej zabawy.

Kreatywne warsztaty rodzinne odbędą się w dniach 1 – 2 kwietnia w pasażu galerii w Porcie Rumia Centrum Handlowym Auchan przy ulicy Grunwaldzkiej 108 w Rumi w godzinach od 12.00 do 16.00. Udział w warsztatach jest bezpłatny, a materiały zapewnia organizator.