Już w najbliższą sobotę 17 marca Port Rumia Centrum Handlowe Auchan zaprasza na kolejne przedstawienie z cyklu „Rodzinne spotkania z teatrzykiem”. Tym razem młodzi widzowie poznają przygody kurczaka Szałaputka i przekonają się o sile przyjaźni. Wstęp wolny.

Najmłodsi, którzy zasiądą przed teatralną sceną w Porcie Rumia Centrum Handlowym Auchan, przeniosą się do bajkowego kaszubskiego podwórka, które zamieszkują niesforny kurczak Szałaputek, jego mama – Kwoka oraz przyjacielska Myszka.

Podczas pełnego humoru i melodyjnych piosenek przedstawienia mali widzowie poznają przygody ciekawskiego bohatera. Szałaputek chce poznać świat poza swoim podwórkiem, jednak Mama ostrzega go przed podstępnym Lisem, postrachem wszystkich kurników. Pod nieobecność Kwoki, Lis podstępnie porywa Szałaputka i zamyka go w komórce. Szałaputkowi próbuje pomóc mądra i przyjacielska Myszka. Czy uda jej się uwolnić nieroztropnego Szałaputka? Czy Lisa spotka zasłużona kara? Odpowiedzi na to pytanie będzie można znaleźć w trakcie spektaklu pt. „Bajki z malowanej skrzyni”.

Teatrzyk pt. „Bajki z malowanej skrzyni” odbędzie się 17 marca w Porcie Rumia Centrum Handlowym Auchan przy ulicy Grunwaldzkiej 108 w Rumi. Spektakl zostanie odegrany trzykrotnie o godz. 13:00, 15:00 oraz 17:00. Wstęp wolny!