Pierwszy Raz w Kinie – Pamiętnik Florki, część IV

29 września o godzinie 10:30 zapraszamy do kina Helios Gdańsk Alfa na seans Pierwszy raz w Kinie. Film jaki obejrzą nasi najmłodsi kinomani to zestaw bajek „Pamiętnik Florki, część IV”.

Pamiętnik Florki” to polski serial animowany o przygodach sympatycznej i ciekawej świata ryjówki, oparty na serii książek Roksany Jędrzejewskiej-Wróbel. Każdy odcinek poświęcony jest innej, często nowej dla Florki sytuacji, w której wesołej ryjówce towarzyszą różne uczucia. Mali widzowie mogą śledzić jej losy i obserwować, jak z nowym wyzwaniem radzi sobie ich ulubiona bohaterka: co myśli i czuje, jakie ma trudności czy do jakich dochodzi wniosków. Chociaż Florka nie do końca dowierza tłumaczeniom dorosłych i woli sprawdzić wszystko na własnej skórze, wie, że zawsze może liczyć na pomoc rodziny czy młodych przyjaciół. Z jej codziennymi dylematami, obawami czy wątpliwościami z łatwością utożsami się niemal każdy przedszkolak. Serial ma cenne walory edukacyjne, jednak prezentowane są w lekki, przyjemny dla odbiorcy i pełen wdzięku sposób.


Serial prezentowany jest w ramach cyklu „Bajki z Polski”, do którego należą także inne wartościowe rodzime seriale, takie jak „Przytul mnie” czy „Żubr Pompik”.

Seans filmowy Pierwszy raz w kinie jest skierowany do najmłodszych widzów, które wybiorą się z rodzicami do kina po raz pierwszy. Wyjątkowy dobór bajek i specjalne warunki jakie zapewniamy najmłodszym widzom (światła na sali kinowej lekko przygaszone i ściszony dźwięk) zapewnią młodym, przyszłym kinomanom komfortowy początek wielkiej przygody ze światem kina. Każdy uczestnik seansu otrzymuje przed seansem pamiątkowy dyplom oraz żegnany jest okolicznościowym balonem.

Na seanse z cyklu „Pierwszy raz w kinie” bilet kupuje tylko opiekun. Dzieci są naszymi wyjątkowymi gośćmi i wchodzą na film bezpłatnie.

 

————————-

Kochani,
mamy 2 pojedyncze  zaproszenia na to wydarzenie!

/Dzieci są naszymi wyjątkowymi gośćmi i wchodzą na film bezpłatnie/

Wystarczy wysłać @ na adres: konkurs@maluchy3miasta.pl o treści: Pierwszy Raz w KINIE/Helios Alfa Centrum
Na wiadomości czekamy do:  26.09.2019  g.09.00
Wśród nadesłanych wiadomości wylosujemy 2 osoby i  nagrodzimy!
M3M