Galeria Handlowa Madison już wkrótce poszerzy portfolio swoich najemców o nową, słodko-brzmiącą markę pod nazwą DOM Czekolady. Nowy najemca zajmie lokal o powierzchni blisko 60 m2, zlokalizowany na I piętrze Galerii, w przestrzeni szklanego frontu z widokiem na Gdańską Starówkę, tuż nad wejściem głównym do Centrum.

Nowy najemca będzie uzupełniał ofertę powstającej właśnie na II piętrze Galerii strefy food court, której otwarcie w nowej aranżacji planowane jest pod koniec czerwca b.r.

DOM Czekolady to rodzinna manufaktura oparta o produkcję wyrobów własnych. To cukiernia, której produkty tworzy się z pasją i precyzją. DOM Czekolady specjalizuje się w produkcji ręcznie wykonywanych pralin, lodów własnej produkcji opartych o oryginalne receptury a także ciast i deserów wyrabianych wg tradycyjnych przepisów. W ofercie najemcy znajdują się także wysokiej jakości kawy parzone oraz herbaty.

Dom Czekolady w Galerii Madison będzie pierwszym lokalem tej marki na terenie Gdańska. Jesteśmy przekonani, że koncept bardzo dobrze uzupełni ofertę centrum i zyska grono wiernych klientów – fanów i entuzjastów słodkich specjałów.

Z oferty Domu Czekolady klienci Galerii Madison będą mogli skorzystać już z końcem maja.

Więcej na temat aktualnej oferty centrum na www.madison.gda.pl