Jedziemy do Chin! – warsztaty podróżnicze dla dzieci

W te wakacje obieramy kierunek na wschód i wędrujemy aż do Chin! Podróżnicze warsztaty w Centrum Handlowym Auchan Gdańsk 25 sierpnia pozwolą małym odkrywcom poznać kulturę i zwyczaje państwa azjatyckiego, a wszystko to w formie zabaw i zajęć manualnych. Wstęp bezpłatny!

Dzieci, które spędzają ostatnie tygodnie lata w mieście, mogą liczyć na wiele atrakcji i wypełnić wolny czas różnorodnymi aktywnościami, a nawet przenieść się na kilka godzin do… Chin! Już 25 sierpnia mali goście Centrum Handlowego Auchan Gdańsk wezmą udział w warsztatach podróżniczych, które połączą ich ulubione rozrywki i zapoznają z kulturą i ciekawostkami odległego kraju.

W trakcie warsztatów podróżniczych dzieci nauczą się wybranych chińskich słów, poznają chińskie zwyczaje i symbole, a prowadzący będą tłumaczyć, jak bardzo kultura państwa Dalekiego Wschodu różni się od tej europejskiej. Na zajęciach manualnych maluchy udekorują chińskimi symbolami „porcelanę” oraz stworzą kolorowe smoki, które są jednym z najbardziej znanych symboli Chin. Uczestnicy spotkania będą mieć okazję przymierzyć oryginalne azjatyckie kimono oraz stożkowy kapelusz zwany nón lá.

Wakacyjne warsztaty podróżnicze dla dzieci odbędą się 25 sierpnia w Centrum Handlowym Auchan Gdańsk przy ulicy Szczęśliwej 3 w Gdańsku. Zajęcia będą prowadzone od godz. 12.00 do 17.00. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.