Czy każdy rodzic pamięta, aby chwalić swoje dziecko i odpowiednio wynagradzać trud włożony w naukę, obowiązki i codzienne czynności? Zbliżające się 9 czerwca w Centrum Handlowym Auchan Gdańsk warsztaty kreatywne dla rodzin z dziećmi pozwolą przyjrzeć się zagadnieniu pochwał. Wstęp bezpłatny!

Mogą dodawać skrzydeł i budować poczucie wartości maluchów. Pochwały usłyszane z ust rodziców to rodzaj prezentu, który często wynagradza wysiłek włożony w określone prace czy pozytywne postawy. Mądra, rozsądna i uzasadniona pochwała może być narzędziem wychowawczym, które musi być jednak odpowiednio wykorzystane. Zbliżające się w Centrum Handlowym Auchan Gdańsk warsztaty dla rodzin z dziećmi będą przypominać lub uczyć odpowiedniego używania pochwał w stosunku do pociech.

Zajęcia w formie warsztatów kreatywnych dostarczą dobrej zabawy dzieciom, a także będą uczyć rodziców odpowiednich postaw i budowania zdrowej relacji z maluchami. Mali goście, korzystając z kolorowej muliny oraz szydełka wykonają rozmaite prace, które będą mogli wręczyć najbliższym. Rodzice uczestniczący w zajęciach otrzymają specjalne materiały informacyjne. Współorganizatorem akcji jest Fundacja Big Love Story.

Warsztaty rodzinne odbędą się 9 czerwca w Centrum Handlowym Auchan Gdańsk przy ulicy Szczęśliwej 3 w Gdańsku. Zajęcia będą dostępne od godz. 13:00 do 17:00. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny!