Disney Junior w kinie” to specjalne pokazy realizowane po raz pierwszy w Polsce. W dniach 27 i 28 maja na dzieci czekają ulubieni bohaterowie z seriali Disney Junior oraz cała masa atrakcji, m.in.:

  • Miki jako interaktywny prowadzący zaprosi dzieci do wspólnej zabawy i tańczenia.
  • Premierowe, nieemitowane wcześniej odcinki seriali „Miki i raźni rajdowcy” oraz „Jej Wysokość Zosia”, nie zabraknie także „Lwiej Straży”.
  • Ponadto gry i piosenki.
  • A przed każdym pokazem konkursy i masa fantastycznej zabawy!

Opisy odcinków seriali emitowanych w ramach pokazu:

Miki i raźni rajdowcy (sezon 1., odcinek 9.) – niewyemitowany w TV!
Na miejsca, gotowi, START! Dołączcie do Mikiego i jego przyjaciół w ich transformujących pojazdach, i przeżyjcie wspólnie kolejne przygody! Tym razem Goofy sądzi, że jego magiczne moce zmieniły jednego z bohaterów, Gordona, w królika, a Raźna Pomoc rusza w pościg za furgonetką z urodzinowym tortem.

Jej Wysokość Zosia (sezon 3., odcinek 30.) – niewyemitowany w TV!
Księżniczka Zosia zawsze przeżywa wiele ciekawych przygód w Czarlandii. Tym razem Viviana ma nowego nauczyciela muzyki, a Zosia martwi się, że ma on wobec jej przyjaciółki wrogie zamiary.

Lwia Straż (sezon 1., odcinek 16.)
Kolejne przygody Kiona i jego dzielnej drużyny – ponownie staną razem w obronie Kręgu Życia. Przywódca Lwiej Straży, wywołując trzęsienie ziemi swoim rykiem, obawia się, że stracił kontrolę nad jego mocą. Wtedy Makuu i inne krokodyle próbują zapanować nad równiną.

Kino Helios gwarantuje Państwu oraz Państwa Dzieciom wspaniałe wrażenia filmowe, moc konkursów oraz wspólną zabawę połączoną z edukacją.

 


 

Konkurs!

Otrzymaliśmy 8 podwójnych biletów do Kina Helios w Alfie Centrum:

27.05

Godz: 11:00 2 podwójne wejściówki

Godz: 13:00 2 podwójne wejściówki

 

28.05

Godz: 11:00 2 podwójne wejściówki

Godz: 13:00 2 podwójne wejściówki

/Prosimy o wysłanie @ o treści DISNEY JUNIOR na adres: konkurs@maluchy3miasta.pl

z podaniem wybranej daty  i godziny którą są Państwo zainteresowani. Wśród nadesłanych wiadomości wybierzemy 8 osób i nagrodzimy. Na zgłoszenia czekamy do 25.05 g.12.00/