Już 24 lutego Centrum Handlowe Auchan Gdańsk odwiedzi dziewczynka mniejsza od łupiny orzecha! Przedstawienie teatralne o Calineczce przeniesie widzów do świata pełnego magii i niezwykłych stworzeń. Wstęp bezpłatny!

Baśń o Calineczce została wydana po raz pierwszy w 1835 roku w drugim tomie zbioru „Baśnie dla dzieci” Hansa Christiana Andersena. Do tej pory opowieść doczekała się wielu adaptacji, a historia dziewczynki zachwyca dzieci na całym świecie. Już 24 lutego widzowie sceny teatralnej w Centrum Handlowym Auchan Gdańsk obejrzą nową interpretację bajki, w której wezmą udział barwne marionetki.

Mniejsza od łupiny orzecha Calineczka będzie musiała stawić czoła wielu przygodom. Przedstawienie przeniesie dzieci do baśniowej krainy, w której chrabąszcz przeleci tuż nad głowami widzów, a ropucha zarechocze tak głośno, że nawet kret to usłyszy. Bajkowi bohaterowie na pewno zachwycą małych widzów!

Przedstawienie odbędzie się 24 lutego w Centrum Handlowym Auchan Gdańsk przy ulicy Szczęśliwej 3 w Gdańsku. Przedstawienie zostanie wystawione trzykrotnie, o godz. 13.00, 15.00 i 17.00. Wstęp bezpłatny!