Jezus, Maryja, Herod i… Czerwony Kapturek – już wkrótce tradycyjne jasełka zostaną urozmaicone o nietypowe postaci z bajek. 15 grudnia Centrum Handlowe Auchan Gdańsk organizuje dla najmłodszych przedstawienie pt. „Bajkowa szopka”. Wstęp bezpłatny.

Klasyczne kolędy, znana wszystkim historia narodzin Jezusa i popularne postaci z bajek – oryginalna interpretacja jasełek zostanie wystawiona 15 grudnia w Centrum Handlowym Auchan Gdańsk. W przedstawieniu oprócz tradycyjnej historii pojawią się zabawne przygody, wyraziste postaci i ważne wartości, które dadzą dzieciom do myślenia.

Akcja spektaklu rozpocznie się w bibliotece w noc wigilijną. W ten magiczny wieczór, kiedy wszystko może się zdarzyć, postaci z książek postanawiają porzucić swoje dotychczasowe miejsce i namieszać w historii narodzin Jezusa. W teatrzyku wykorzystano klasyczne kolędy i nietypowe pastorałki w aranżacji Agnieszki Glińskiej.

Teatrzyk „Bajkowa szopka” odbędzie się 15 grudnia w Centrum Handlowym Auchan Gdańsk przy ulicy Szczęśliwej 3 w Gdańsku. Przedstawienie zostanie odegrane trzykrotnie o godz. 13.00, 15.00 i 17.00. Wstęp bezpłatny!