Zakończenie wakacji i powrót do szkoły to wspaniała okazja do świętowania! Już 25 i 26 sierpnia w Porcie Rumia Centrum Handlowym Auchan dzieci będą mogły skorzystać z licznych atrakcji, tak aby pożegnać lato z uśmiechem na twarzy. W programie zabawy klockami Meli i samochodzikami Hot Wheels. Wstęp bezpłatny.

Wakacje dobiegają końca i czas już pomyśleć o powrocie do szkoły. Dla maluchów to doskonała okazja do zabawy i korzystania z ostatnich letnich tygodni. Dzieci odwiedzające Port Rumia Centrum Handlowe Auchan 25 i 26 sierpnia będą mogły liczyć na moc atrakcji z ich ulubionymi zabawkami. Takie pożegnanie lata na długo pozostanie w ich pamięci!

Mali goście Portu Rumia będą mieć do dyspozycji dwie strefy zabaw. Pierwsza będzie przeznaczona dla fanów klocków i kreatywnych zabaw. Dzieci będą mieć do dyspozycji klocki Meli – kolorowe elementy, przypominające swoim kształtem puzzle pozwolą każdemu maluchowi wyczarować konstrukcje płaskie i przestrzenne, takie jak samochód, dom, pałac, robota, a nawet rakietę! W zależności od wieku, zainteresowań i upodobań dzieci będą korzystać z zestawów Meli Basic lub Meli Constructor.

Fani rajdów samochodowych zmierzą się w wyścigach popularnych samochodzików Hot Wheels. Wszyscy chętni będą budować wspólnie tor rajdowy z przeszkodami i pętlami, który stanie się miejscem samochodowej rywalizacji. Maluchy będą mogły skorzystać z samochodów klasycznych i wyścigowych. Moc emocji gwarantowana!

Atrakcje dla dzieci odbędą się 25 i 26 sierpnia w Porcie Rumia Centrum Handlowym Auchan przy ulicy Grunwaldzkiej 108 w Rumi. Zajęcia będą dostępne od godz. 11.00 do 18.00. Wstęp wolny.