Wakacje zbliżają się do końca, ale to nie powód do zmartwień! W dniach 2-3 września Centrum Handlowe Auchan Gdańsk zadba, aby młodzi żacy z uśmiechem na twarzach powitali nowy rok szkolny. Na dzieci wraz z rodzicami czekają wyprawki, które uprzyjemnią pierwsze wrześniowe dni w szkolnych ławkach.

Gotowi na powrót do szkoły? Choć niektórzy ze smutkiem będą żegnać wakacje, to znajdą się i tacy, u których wrzesień wywoła radość, a nawet ekscytację! Rozpoczęcie roku szkolnego to nie tylko nowe znajomości, wyzwania, zabawa, lecz też pachnące świeżością książki, zeszyty, kredki, farbki i inne przybory, które aż proszą się o użycie.

Ponieważ nowych szkolnych gadżetów nigdy za wiele, dlatego dla gości Centrum Handlowego Auchan Gdańsk przygotowano prezenty. Na tych, którzy zrobią zakupy w sklepach na terenie galerii (paragony z hipermarketu nie są brane pod uwagę) za minimum 150 zł, czekają atrakcyjne wyprawki. W pojedynczym zestawie znajdą się zeszyty, blok, pisaki, kredki, długopisy, plan lekcji i inne przybory szkolne.

Akcja „Odbierz szkolną wyprawkę” odbędzie się w dniach 2-3 września w Centrum Handlowym Auchan Gdańsk przy ul. Szczęśliwej 3 w Gdańsku. Zabawa rozpocznie się o godzinie 12 i potrwa do 18 lub wyczerpania zapasów. Szczegóły na temat promocji dostępne na stronie www.auchangdansk.pl.