Czy są wśród maluchów fani naleśników? Jeśli nie, to nic straconego! Już 17 listopada Port Rumia Centrum Handlowe Auchan zaprasza wszystkie dzieci na spektakl pełen kuchennych niespodzianek, a przy tym dobrej zabawy i ciekawych zwrotów akcji. Wstęp bezpłatny!

Główną bohaterką przedstawienia dla dzieci będzie Dusia – nieco roztrzepana, ale sympatyczna dziewczyna, która podróżuje z własną kuchnią objazdową. Miłośniczka dobrego jedzenia odwiedzi każde miejsce, w którym poczuje zapach pysznych naleśników. Nie ma powodów do obaw, jeśli w pobliżu nie unosi się woń jej ulubionej przekąski – bohaterka poradzi sobie z niedogodnościami, a z pomocą z pewnością przyjdą mali widzowie sceny teatralnej Portu Rumia Centrum Handlowego Auchan.

Jak Dusia poradzi sobie z Błażejem, dostawcą niezdrowego jedzenia typu fast-food? Co przygotuje, gdy w pobliżu zabraknie ulubionych dań? Spektakl pełen kuchennych niespodzianek będzie łączyć treści edukacyjne z dobrą zabawą. Nawet „niejadki” znajdą w przedstawieniu coś dla siebie!

Przedstawienie pt. „Dusia w kuchni” odbędzie się w 17 listopada w Porcie Rumia Centrum Handlowym Auchan przy ulicy Grunwaldzkiej 108 w Rumi. Spektakl będzie odegrany trzykrotnie o godz. 13.00, 15.00 oraz 17.00 Wstęp bezpłatny.