Iście odblaskowe liście! – bezpłatne warsztaty dla dzieci w Porcie Rumia

Barwy jesieni inspirują! 6 i 7 października na warsztatach kreatywnych w Porcie Rumia Centrum Handlowym Auchan do powstania prac posłużą spadające liście. Dzieci wykonają oryginalne odblaskowe breloki z filcu. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Udzielający się wszystkim jesienny klimat warto wykorzystać jako źródło inspiracji. Zachętą do tego będą dwudniowe warsztaty kreatywne w Porcie Rumia Centrum Handlowym Auchan, które odbędą się 6 i 7 października. Wykorzystując dary lasu, mali artyści stworzą breloki, które dzięki odblaskowym elementom staną się praktyczną ozdobą podczas jesiennej szarugi.

Maluchy będą mieć do dyspozycji szablony liści różnych gatunków drzew, które odrysują na filcu lub tekturze. Wycięta baza zostanie ozdobiona odblaskowymi elementami, tasiemkami oraz metalowymi zawieszkami. Podczas zajęć dzieci będą nie tylko ćwiczyć zdolności manualne, lecz również nauczą się rozpoznawać liście określonych gatunków drzew. Powstałe prace posłużą jako breloki do kluczy lub elementy odblaskowe, które można przypiąć do plecaka i odzieży wierzchniej.

Warsztaty dla dzieci odbędą się 6 i 7 października w Porcie Rumia Centrum Handlowym Auchan przy ulicy Grunwaldzkiej 108 w Rumi. Zajęcia będą prowadzone od godz. 12.00 do 16.00. Wstęp bezpłatny.