HoP Siup w Loopy’s World – za nami największe przyjęcie urodzinowe w Polsce <br />3 tysiące metrów kwadratowych, 5 niezwykłych bohaterów, ponad 1000 gości i 10 godzin niezapomnianej zabawy dla całej rodziny – tak wyglądała miniona niedziela w Loopy’s World. Największe Rodzinne Centrum Rozrywki w Polsce obchodziło swoje czwarte urodziny.

Przyjęcia urodzinowe to specjalność Loopy’s World. Od czterech lat w każdy weekend oraz w tygodniu odbywa się tam od kilku do kilkudziesięciu urodzin. Animatorki i animatorzy prowadzą tematyczne gry i zabawy, jubilaci dostają setki prezentów, a z pokoi urodzinowych średnio raz na godzinę dobiega radosne i donośne „Sto lat”.
Tym razem urodziny miało samo Loopy’s World. Na to przyjęcie zaproszone były wszystkie dzieci z Trójmiasta i okolic. Od godziny 10:00 do 20:00 Centrum odwiedziło około 1000 gości – każdy miał szansę skorzystać z darmowego malowania buziek, spróbować urodzinowego tortu z cukierni Baccate, jak i skosztować domowych wypeików Restauracji Loopy’s.  Oczywiście nie zabrakło również konkursów i zabaw.
Nagrody, jak co roku cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. W konkursach trwających przez cały dzień udział brały zarówno dzieci, jak i dorośli. W teście z wiedzy o Loopy’s World pierwszą nagrodą były Urodziny Przygodowe, które są nie lada gratką dla wszystkich miłośników Centrum. Szczęście dopisało Pani Karolinie Dereń. Pozostali goście mieli okazję wygrać min. karnety do Loopy’s World oraz nagrody sponsorowane przez firmy MARBA – SPORT i PlayMobile.
Nie mogło zabraknąć także gości specjalnych. Siatkarze i koszykarze Lotos Trefl trenowali i bawili się razem z dziećmi. Na loopysowym boisku rozegrano serię emocjonujących meczy. Sportowcy uczyli dzieci podstawowych i nieco bardziej skomplikowanych technik, udzielali porad i zachęcali do aktywnego spędzania wolnego czasu.
Niezwykłych sportowych emocji dostarczyła także grupa GIT Parkour. Dzieci uczyły się szalonych parkourowych tricków, podskoków, salt i pokonywania przeszkód. Nowe umiejętności mogły niemal natychmiast wykorzystać w przestrzeni Loopy’s World.
Czwarte urodziny Loopy’s World upłynęły pod znakiem śmiechu i aktywności. Dzieci mogły wyszaleć się w zwariowanych zabawach z animatorami a dorośli… nie potrzebowali dużo czasu, żeby zanurzyć się w kolorowym świecie najmłodszych. Kolejny rok zabawy z Loopy’s World zapowiada się bardzo wesoło.